نیکزاد و سینا

نیکزاد قلم میرزایی متولد تیرماه 1366, آهنگ ساز و تنظیم کننده دارای مدرک کارشناسی سخت افزار و صدابرداری دیجیتال از مجتمع فنی تهران. او از کودکی و نوجوانی به موسیقی الکترونیک علی الخصوص موسیقی ترنس علاقه زیادی داشت و از سال 1385 به کسب تجربه و تحقیق درزمینه شناخت وساخت موسیقی الکترونیک روی آورد و از همان سال نيز به طور تخصصی به اجرا و آموزش موسیقی پلی بک مشغول می باشد. سینا شیشه متولد اردیبهشت ماه 1368, آهنگ ساز و تنظیم کننده و معمار داری مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی.

   از سال 1391 به تحقیق و ساخت در زمینه آهنگ سازی الکترونیک مشغول شد. در آذر ماه سال 1393 همکاری این دو نفر با هم آغاز گردید و در دی ماه 1394 یعنی آغاز سال 2016 میلادی با ارایه چند تک آهنگ خود را به جامعه موسیقی معرفی کردند و با شرکت در مسابقه جهانی کمپانی مشهور “Spinnin Records” باز خورد خوبی گرفتند و موفق به کسب مقام اول در سبک ترنس و مقام چهاردهم دربین تمام سبک های موسیقی الکترونیک گردیدند.

   همچنین با ارایه اپیزودهای موسیقی به نام “Tune Of Persia Episodes” به معرفی آثار روز موسیقی الکترونیک می پردازند. در مهر ماه سال 1395 مراحل ساخت اولین آلبوم این گروه به نام “َ شهر آرمانی” که شامل 11 قطعه بی کلام می باشد به اتمام رسید. در آذر ماه همان سال این اثر موفق به دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید و در سال 1397 به صورت رسمی منتشر شد. در سال 1397 همکاری این گروه در عرصه ی بین المللی با دیگر کمپانی های انتشار موسیقی الکترونیک آغار شد. در سال 1398 با شروع همکاری این گروه و شبکه ی رادیویی  “1MixRadio”در کشور انگلیس انتشار مجموعه ی “TRANCEPANERT” را شروع کرده و در سال 1399 موفق شدند در رتبه بندی وبسایت trancepodium به رتبه 159 جهانی و رتبه سوم بین هنرمندان ایرانی دست یابند.

شبکه های اجتماعی

پلتفرم های موسیقی(آنلاین گوش کنید)

تصاویر