محمد افشار

“و تو چه میدانی که ترنس، چیست!؟”
این جمله را احتمالا در پادکست‌های او زیاد شنیده‌اید.

محمد افشار با نام هنری Mista Musica در اوایل دهه 2000 با موسیقی ترنس آشنا شد و به این سبک علاقه پیدا کرد.
با توجه به پیچیدگی‌های آهنگسازی و نبود مرجع، روند آشنایی با آهنگسازی خود را آهسته پیش برد و توانست قطعه‌ی “جزیره کیش” را با همکاری Mehran MzH بسازد. وی علاقه‌مند به سبک‌های اصیل ایرانی می‌باشد و همکاری‌های او، با Mehran MzH در همین زمینه جریان دارد.
او تا به حال بیش از 20 پادکست ماهانه تولید کرده و به این کار علاقه‌ی زیادی دارد. چرا که معتقد است موسیقی الکترونیک هنوز در ایران، نتوانسته جای خود را پیدا کند.
در دوره‌ی همه گیری کرونا، وی هر هفته اجرای زنده در اینستاگرام داشت تا علاقه مندان به این سبک را با خود همراه کند. در طول 2 سال کرونا، وی بیش از 100 اجرای زنده داشته است.
او در سال 1399 مجموعه “خانواده موسیقی الکترونیک” یا “EMF” را تاسیس کرد. 5 نفر به صورت مستقیم در حال پخش پادکست‌های خود با همکاری این مجموعه هستند.

“In Trance We Trust
با این که سبک ترنس، افول داشته، ولی هنوزم معتقدم که سبک ترنس، با احساس ترین سبک موسیقی ای هستش که میشه فقط با گوش کردن به ملودی و چینش آکوردی یک قطعه، به اوج احساسات یک نفر دست پیدا کرد. امیدوارم که یه روزی بتونم موسیقی ترنس رو با تلفیقی از موسیقی ایرانی با بالاترین کیفیت به گوش همه مردم جهان برسونم.”

شبکه های اجتماعی

پلتفرم های موسیقی(آنلاین گوش کنید)

تصاویر