پادکست سفارشی

+ساختِ پادکست اختصاصی برای شما که هنرمند هستین و به پادکست موسیقی برای ارتقای کیفیت خود احتیاج دارین. اگر که مشکل ساخت دارین، یا زمانِ کافی برای ساخت یک پادکست ندارین، ما میتونیم برای شما پادکست اختصاصی بسازیم.
حتی اگر هنرمند نیستین و نیازمند به یک پادکست هستین، برای مثال اگر که صاحبِ یک مجموعه‌ی ورزشی هستین، داشتن یک پادکست اختصاصی، خیلی به افزایش کیفیت کار شما کمک میکنه.

آموزش ساخت پادکست موسیقی

+ آموزش ساخت صفر تا صد پادکست موزیک
– حتی در صورتی که هیچ دانشی از موسیقی ندارید، ما به صورت پایه‌ای، تمام آن‌چیزی که برای ساختِ یک پادکست نیاز دارید رو به شما آموزش میدیم تا بتونین مثل یک دیجیِ حرفه‌ای پادکست بسازین.
+ حالا چرا باید پادکست داشته باشین؟
– به عنوان یک آهنگساز، برای پروموت موسیقی خود، افزایش روابط، بیشتر کردنِ تعامل با بقیه آرتیست‌ها، این حس نیاز میشه که به یک پادکست ماهانه یا هفتگی نیاز دارید.

ساخت موزیک (Ghost Production)

تیم خانواده موسیقی الکترونیک از هنرمندانِ فعال در زمینه موسیقی تشکیل شده و همه تایید شده‌ی گوگل و اسپاتیفای هستن. اگر زمان یا دانش کافی برای ساخت قطعه ندارین و میخواید که یک قطعه موسیقی داشته باشید، کافیه با ما تماس بگیرید. مجموعه ما صفر تا صدِ ساخت یک قطعه موسیقی رو برای شما انجام میده.

همکاری در ساخت (Co Production)

حتی اگر در حینِ ساخت یک قطعه، به مشکلی برخوردین، تیم ما می‌تونه با شما همکاری کنه و تِرَک شما رو به اتمام برسونه. این همکاری می‌تونه به صورتِ Co Production، Collaboration یا به هر شکلِ دیگه‌ای به دلخواهِ شما باشه. برای همکاری با ما در ساخت موسیقی، با ما تماس بگیرید.

میکس (Mix)

اگر در زمینه میکس موسیقی (تنظیم صدا، اضافه کردنِ پلاگین و …) روی لاین‌های قطعه خود، مشکلی دارین، تیم ما می‌تونه این کارو به بهترین شکل براتون انجام بده. تیم ما از افرادی تشکیل شده که برای کمپانی‌های مطرح دنیا، پروسه‌ی پیچیده میکس رو انجام دادن و تجربه بسیار بالایی در این زمینه دارن.
برای همکاری، کافیه که با ما تماس بگیرین.

مستر (Master)

پروسه‌ی مسترینگ، نیازمند تجربه زیاد در این کار می‌باشد. تیم ما با تجربه‌ی انتشار موسیقی در لیبل‌های مطرح جهانی، عملیات مسترینگ رو با بهترین و جدیدترین پلاگین‌ها و سخت افزارهای روز دنیا انجام میده که برای انتشار در پلتفرم‌های جهانی، هیچ اختلال یا مشکلی نداشته باشید.
برای همکاری، کافیه که با مجموعه ما تماس بگیرین.

برای سفارش، در اینستاگرام به آیدی زیر پیام دهید