مهران محمدزاده

مهران محمدزاده با نام هنری Mehran MzH در خانواده‌ای به دنیا آمد که به موسیقی، علاقه مند بودند. در 16 سالگی به صورت تصادفی با نرم افزار Fl Studio 4 آشنا شد و به آهنگسازی علاقه پیدا کرد.
بعد از 5 سال، به صورت حرفه‌ای پا به عرصه‌ی تولید موسیقی گذاشت و پس از آن، اولین قطعه ی خود به نام “جزیره کیش” را با همکاری Mista ساخت و در بزرگترین لیبل آلمانی انتشار داد. علاقه وی به سبک EDM و به صورت اختصاصی، سبک House بیشتر از بقیه سبک هاست اما در بقیه‌ی ژانرها هم کارهایی در کارنامه ی خود دارد.
به گفته‌ی Mehran MzH، وی برنامه های زیادی برای تولید موسیقی الکترونیک تلفیقی با سبک های ایرانی دارد که در آینده‌ی بسیار نزدیک، این سبک موسیقی را در ایران بسیار “قابل پسند”تر خواهد کرد.

“ساختار موسیقی اصیل ایرانی، غم انگیز و محزونه. اگر که کسی بتونه این ساختار رو با یک سبکِ شادتر مثل EDM ترکیب کنه، فک کنم بتونه دی‌جی شماره 1 دنیا رو هم علاقه مند به ساخت موسیقی ایرانی مجاب کنه چون من معتقدم که موسیقی ایرانی، پتانسیل بسیار بسیار زیادی داره و داره از یاد ما ایرانی‌ها میره. امیدوارم یه روزی بتونم موسیقی اصیل ایرانی رو در بزرگترین رادیو های دنیا پخش کنم و پرچم کشورم رو بالا ببرم”
مهران محمدزاده Mehran MzH

شبکه های اجتماعی

پلتفرم های موسیقی(آنلاین گوش کنید)

تصاویر