فرهنگ

آرمین فرهنگ 

نام هنری FARHANG

آهنگساز و تنظیم کننده , دی جی , منیجیر و A&R لیبل الکتروبیت رکوردز , میزبان الکترومیکس رادیوشو در رادیو اینترنتی “Di.fm” در آمریکا

فرهنگ متولد 1377 هست و فعالیت حرفه ای خودش رو از سال 94 با الکتروبیت رکوردز شروع کرد.

ابتدا در سال 95 پادکست الکترومیکس رو با حضور بسیاری از آهنگسازان برجسته موسیقی الکترونیک آغاز کرد و سپس در سال 97 اولین ترک خودش رو به عنوان آهنگساز از لیبل الکتروبیت منتشر کرد.

او تا کنون 12 ترک رسمی و بین المللی در سبک الکترونیک (EDM) و بیش از 6 ترک در سبک  رپ منتشر کرده که از موفق ترین آثار اون میشه به ترک Before I Go اشاره کرد که ریمیکس Averagaint اون توسط آرتیست بزرگ ترنس Andrew Rayel ساپورت و پلی شد. و در سبک رپ آثار او حمایت شده از آرتیست هایی مثل سورنا بوده است

در دوران نوجوانی به مدت 6 سال نوازنده ویالن بود و اکنون بسیاری از زیر شاخه های موسیقی مانند: الکتروهاوس / بیگروم هاوس / بیس هاوس / سای ترنس / پراگرسیو ترنس / ملودیک دابستپ / ترپ / هیپ هاپ / سینماتیک و… رو مشغول فعالیت و ساخت و تدریس می باشد.

در کارنامه ی هنری اجراها زنده فرهنگ میتونیم به برگزاری الکتروبیت فستیوال 4و5 , رویداد (Event) آیسی مانکی به عنوان دیجی و کنفرانس موسیقی گوش شنوا به عنوان اسپانسر , دیجی و مدرس کلاس آموزشی موسیقی الکترونیک و … اشاره کرد.

رادیوشو الکترومیکس به میزبانی او دومین چهارشنبه ی هر ماه میلادی بصورت زنده ساعت 20:30 به وقت ایران از رادیو اینترنتی Di.fm در کنار بزرگانی مثل Armin Van Buuren / Blasterjaxx / Afrojack و خیلی های دیگه به روی ایر میرود.

تا به امروز الکترومیکس میزبان بیش از 30 آرتیست بین المللی و ایرانی در 54 قسمت در مدت 5 سال فعالیت خود بوده است.

جالب است بدانید از فعالیت های متفرقه او میتوان به ساخت تیزر , ویدیو , کاور آرت و علاقه ی شخصی او به گیم اشاره کرد

شبکه های اجتماعی

پلتفرم های موسیقی(آنلاین گوش کنید)

تصاویر